سال ۱۴۰۰ ، سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»

عناوین مهم

تازه های فنی و حرفه ای
ده طرح برتر جشنواره


تازه های فنی و حرفه ای


سال نگار 1399

ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

خبر خوان

اخبار
اخبار

اجرای دوره آموزشی توسط شرکت راد با همکاری دپارتمان فناوری مد و لباس و صنایع دستی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، ورکشاپ برتر طراحان و بازرگانان صنعت نساجی با محوریت آموزش، تولید و صادرات در تاریخ بیستم خرداد ماه سال 1400 در محل مرکز همایش های بین المللی رایزن تهران برگزار گردید.
 ٠٩:٢٥ - سه شنبه ٢٥ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در راستای ایجاد زمینه های همکاری فی مابین صورت پذیرفت:
نشست هم اندیشی مجموعه هتل های هما و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، در راستای ایجاد زمینه های همکاری فی مابین، نشست هم اندیشی مجموعه هتل های هما و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای در تاریخ 03/19/ 1400 در محل هتل هما در تهران برگزار گردید .
 ٠٨:٣٩ - سه شنبه ٢٥ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی آشنایی با جدیدترین ماشینهای دوخت صنعت پوشاک در ایران
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز دوشنبه سی و یکم خرداد ماه 1400 ، وبینار آموزشی آشنایی با جدیدترین ماشینهای دوخت صنعت پوشاک درایران توسط دپارتمان فناوری مد، لباس و صنایع پوشاک مرکز تربیت مربی برگزار می گردد.
 ٠٩:٢٥ - دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی روش های نوین ماشینکاری در صنعت (کاربرد التراسونیک در صنعت )
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه بیست و ششم خرداد ماه 1400 ، وبینار آموزشی وبینار آموزشی روش های نوین ماشینکاری در صنعت (کاربرد التراسونیک در صنعت ) توسط دپارتمان ماشین ابزار و سی ان سی مرکز تربیت مربی ویژه مربیان سازمان و دانشجویان رشته مکانیک و صنایع تولید قطعات صنعتی برگزار می گردد.
 ٠٩:٠٣ - شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت پذیرفت:
تولید محتواهای الکترونیکی " دوره آموزشی دوخت لباس با الگو های سایز بندی و گلدوزی سه بعدی (برزیلی)"
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، در راستای اجرای تولید محتوای الکترونیکی که یکی از بنیان های اساسی سیستم های آموزشی نوین می باشد، مراحل ضبط و تولید محتواهای آموزشی" دوخت لباس با الگو های سایز بندی، و گلدوزی سه بعدی (برزیلی)" از تاریخ 03/08/ 1400 با همکاری گروه فناوری دوخت و صنایع دستی، در بخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی آغاز گردیده است .
 ١٠:٣٦ - دوشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
جهانگیری: ارتقای کیفی و کمی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ضروری است
معاون اول رییس جمهوری از آموزش فنی و حرفه‌ای به عنوان یک ضرورت جدی برای توسعه و اداره کشور یاد کرد و گفت: باید برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر لازم اندیشیده شود تا آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارتی هم به لحاظ کمی و هم از نظر کیفی ارتقا پیدا کند.
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی عصر سه شنبه 11 خرداد ماه به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
 ٠٧:٥٠ - دوشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تقدیم دولت شد
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طی مکاتبه ای با اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، «لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور» را برای قرار گرفتن در مسیر تصویب تقدیم دولت کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شریعتمداری، وزیر کار در این مکاتبه مورد تأکید بودن «ارتقای منزلت و صلاحیت حرفه ای و مرجعیت علمی و اجتماعی معلمان، استادان، پژوهشگران و فناوران» در نقشه جامع علمی کشور؛ بند (4) راهبردهای ملی از قسمت راهبردهای کلان (2) و « تقویت انگیزه های معنوی و تشویق اعتباری و مادی برای جلب نخبگان جامعه به سمت حرفه معلمی، استادی» در زمره اقداماتی که به صورت ملی باید انجام شود را مطرح کرد.
 ٠٧:٤٣ - دوشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی کاربرد نقوش سنتی هندسی در زندگی مدرن
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه نهم تیر ماه 1400 ، وبینار آموزشی کاربرد نقوش سنتی هندسی در زندگی مدرن توسط دپارتمان صنایع دستی و هنرهای سنتی مرکز تربیت مربی با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان چهار محال بختیاری برگزار می گردد.
 ٠٩:٢٨ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شهادت امام جعفر صادق (ع) تسلیت باد
ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع)، سخنی از آن بزرگوار برایتان نقل می کنیم: «دانش بجویید و همراه با کسب دانش، خود را با بردباری و وقار زینت بخشید و نسبت به کسی که به او دانش می آموزید، فروتن باشید.»
 ٠٨:٢٠ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد بر ملت شریف و متعهد ایران اسلامی تسلیت و تعزیت باد.
14 خرداد، سالروزارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید و ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی جاودانه دارد. راهش مستدام و پر رهرو باد.
 ٠٨:٠٦ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
برگزاری دوره آموزشی تدوین استاندارد آموزش و ارزشیابی صلاحیت حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، دپارتمان علوم تربیتی و کارآفرینی مرکز با همکاری دفتر طرح و برنامه درسی سازمان اقدام به تدوین پودمان آموزشی تدوین استاندارد آموزش و ارزشیابی صلاحیت حرفه ای با کد ITC-PD-149-نموده است.
 ٠٨:٤٨ - سه شنبه ١١ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و فنی و حرفه ای ، روز دوشنبه دهم خرداد ماه 1400 ، مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته مرکز با حضور رییس، معاونین و مسئولین مرکز در سالن کنفرانس ریاست مرکز تربیت مربی برگزار گردید.
 ١٢:٤٩ - دوشنبه ١٠ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی معرفی freelancer و مشاغل مرتبط
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه دوازدهم خرداد ماه 1400 ، وبینار آموزشی معرفی freelancer و مشاغل مرتبط توسط گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز تربیت مربی با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان خوزستان برگزار می گردد.
 ٠٨:٥٠ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
همکاری مرکزتربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با موسسه سکوا آلمان
بازدید و نشست نمایندگان سکوا sequa از مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ، روز شنبه مورخ هشتم خرداد ماه 1400 ، مدیر بخش آموزش های فنی و حرفه ای دفتر موسسه sequa در ایران، ضمن بازدید از دپارتمان صنایع خودرو مرکز، در نشستی با معاونین و کارشناسان مرکز تربیت مربی در سالن شهید چمران مرکز به بررسی همکاری مشترک جهت آموزش مربیان رشته های اتومکانیک منتخب سازمان آموزش فنی و حرفه ای و نیز بررسی کمی و کیفی دوره های اجرا شده تا کنون برای ادامه همکاری های آموزشی فی مابین در رشته اتومکانیک پرداختند.
 ١٥:٣٧ - شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت گرفت :
دعوت از دستگاه های ملی برای مشارکت در برگزاری مسابقات ملی مهارت
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی مکاتبه ای از 9 دستگاه و نهاد ملی برای عضویت در ستاد اجرایی مسابقات ملی مهارت، به منظور مشارکت در برگزاری این رویداد ملی، دعوت کرد.
 ٠٧:٥٧ - چهارشنبه ٥ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با هدف بررسی راهکارهای گسترش تعاملات آموزشی و پژوهشی در حوزه انرژی های تجدیدپذیر صورت پذیرفت:
برگزاری نشست هم اندیشی انجمن انرژی های تجدید پذیر ایران و مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، دیدار و نشستی با حضور رئیس هیئت مدیره و جمعی از اعضا انجمن انرژی های تجدید پذیر ایران با معاون آموزش مرکز تربیت مربی پیرامون بررسی راهکارهای گسترش تعاملات آموزشی و پژوهشی به منظور ارتقاء مهارت شاغلین و مربیان این حوزه برگزار گردید.
 ١١:٤٤ - سه شنبه ٤ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اولین نشست در خصوص توسعه آموزشهای مرتبط با دوچرخه و موتورسیکلت در مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه¬ای ، روز دو شنبه سوم خرداد ماه 1400 ، اولین نشست در خصوص توسعه آموزش های مرتبط با دوچرخه و موتور سیکلت با حضور رئیس اتحادیه دوچرخه و موتورسیکلت کرج و نماینده شرکت کویر موتور در مرکز تربیت مربی برگزار گردید.
 ١٠:٥٣ - دوشنبه ٣ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

صفحه اینستاگرام مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با نام ماهر شویم mahershavim.itc ایجاد گردید.
صفحه اینستاگرام مرکز تربیت مربی با نام ماهر شویم mahershavim.itc ایجاد گردید.
 ٠٩:٠٣ - دوشنبه ٣ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی آشنایی با صادرات از طریق پلتفرم های فروش آنلاین
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه پنجم خرداد ماه 1400 ، وبینار آموزشی آشنایی با صادرات از طریق پلتفرم های فروش آنلاین توسط دپارتمان علوم تربیتی ، مهارت های نرم و کارآفرینی در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ٠٩:٢٤ - يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سوم خرداد يكي از روزهاي بياد ماندني در تقويم سترگ و پر افتخار انقلاب اسلامي ايران است كه روزهاي مقاومت، خون، شهادت، شهامت و پيروزي را در ذهن هر ايراني تداعي مي كند.
اين نبرد حماسي علاوه بر پايان بخشيدن به 19 ماه اشغال بخشي از حساس‌ترين مناطق خوزستان و آزادسازي خرمشهر، ضربه‌اي سهمگين و كمرشكن به توان رزمي و جنگ طلبي‌هاي دشمن مهاجم وارد ساخت و موجي از شعف و شادي در دل تك تك ايرانيان به وجود آورد و همچون خوني تازه در رگ هاي رزمندگان ايران اسلامي خروشيد.
 ٠٧:٤١ - يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


پیوندها
تولیدات بخش تولید محتوا

جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1510009
 بازدید امروز : 3241
 کل بازدید : 13921402
 بازدیدکنندگان آنلاين : 59
 زمان بازدید : 0/6406
© tvto-itc.ir . All rights reserved.