""حمـــایـت از کــالای ایــــرانــی ""
صفحه اصليIآرشيو اخبارIتماس با ماIارتباط با ما IEnglishIالعربیه

عناوین مهم

مرتبطورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1126106
 بازدید امروز : 31
 کل بازدید : 11260540
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
 زمان بازدید : 0/0928

خبر خوان

اخبار
اخبار > اشتغال مبتني بر مهارت منجر به بهره وري مي شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور:

اشتغال مبتني بر مهارت منجر به بهره وري مي شود

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دكتر سليمان پاك سرشت در نشستي كه در حاشيه بازديد از مركز تخصصي مهارت و فناوري خودروي 9 دي با مسؤولان، مربيان و كارشناسان مركز تربيت مربي و مركز 9 دي برگزار شد، بيان داشت: بازديد از مراكز آموزشي اين سازمان در راستاي ترويج فرهنگ مهارت آموزي، كار و كارآفريني نقش مؤثري دارد.

وي در ادامه اهميت ارتقاي فرهنگ مهارت آموزي و كار و كارآفريني را ياد آور شد و بيان داشت: فعاليت هاي گسترده اي در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور صورت مي گيرد كه بايد در جامعه بازتاب شايسته اي داشته باشد.

دكتر پاك سرشت تأكيد كرد: براي ايجاد تحرك و انرژي جديد در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور نيازمند گفتگو و همفكري با همكاران هستيم.

رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در ادامه خبر داد: به منظور برقراري تعامل سازنده با همكاران استاني بازديد از مراكز آموزش فني و حرفه اي استان هاي كشور را در برنامه كاري داريم. 

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، همكاران سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور را افرادي مسؤول، دلسوز و دغدغه مند، تلاشگر وكوشا دانست و اظهار اميدواري كرد كه با لطف و ياري خدا در تحقق اهداف سازماني موفق باشيم.

دكتر پاك سرشت در ادامه  هفته بازديد همگاني از مراكز آموزش سازمان را فرصتي مناسب براي ايجاد نگاهي تازه به مهارت و كار و فعاليت عنوان كرد و تأكيد كرد كه مراكز آموزشي اين سازمان در مناسبات مختلف پذيراي بازديد كنندگان باشند.

وي با اشاره به جايگاه مهم و ظرفيت هاي ويژه مركز تربيت مربي بيان داشت: اين مركز بايد در تمامي حوزه ها پيشرو باشد و  فعاليت هاي متمايز  و گسترده اي نسبت به ساير مراكز آموزشي اين سازمان داشته باشد.

رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در ادامه بر انعطاف پذيري و هم گام شدن با نيازهاي حوزه اشتغال در كشور تأكيد كرد و بيان داشت: در حوزه آموزش هاي فني و حرفه اي بايد با نگاه دولت به امر اشتغال همراه شده و در حوزه هاي جديد نيز ورود كنيم.

وي با بيان اين كه در سال جاري بخش زيادي از منابع به موضوع اشتغال اختصاص داده شده است، بيان داشت: چرخه مهارت ها را بايد شناسايي كرده و  بدانيم كه كدام مجموعه از مهارت ها در كنار هم منجر به اشتغال و ثروت آفريني مي شوند.

دكتر پاك سرشت با تأكيد بر توجه جدي به مهارت، مهارت آموزي و آموزش هاي مربوط به اشتغال بيان داشت: در نشست امروز شوراي عالي اشتغال بر تشكيل كميته اي با محوريت آموزش هاي مهارتي تأكيد شد .

وي در ادامه تأكيد كرد: فرصت ها محدود مي باشند و ما در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بايد در كانون مهارت آموزي از اين فرصت ها استفاده كنيم.

رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بيان داشت: بيكاري در كمين اشتغالي است كه بنيان آن بر مهارت نباشد و بهره وري زماني حاصل مي شود كه اشتغال مبتني بر مهارت باشد.

وي در خاتمه به همگامي سياست هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با سياست هاي اشتغال دولت  تأكيد كرد.

 


١٣:٥٢ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٢٢
پیوندها

 

 

آموزش انگلیسی

گیم آموزش زبان انگلیسی

مربوط به سایت کمبریج

 

ورود به سامانه آموزش مجازی


جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی
© tvto-itc.ir . All rights reserved.