""سال جهش تولید""

عناوین مهم

تازه های فنی و حرفه ای
جشنواره مربی پژوهنده


تازه های فنی و حرفه ای


سال نگار 1398

ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

خبر خوان

اخبار
اخبار > انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی بین دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای


  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی بین دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای

 به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای روز یکشنبه مورخ بیست و پنجم آبان ماه 1399 تفاهم نامه همکاری آموزشی بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با امضا محمد حسن برهانی فر رییس دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز و رضا باجولوند رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای منعقد گردید.

بنابراین گزارش این تفاهم نامه به منظور تقويت و توسعه همكاري هاي متقابل پژوهشی، آموزشي و افزايش مشاركت اساتيد، محققان و كارشناسان طرفين و كمك به ارتقاي بهره وري و كيفيت توليدات ملي، سطح كيفي آموزش هاي فني و تخصصي منابع انساني در مهارت هاي نوين و راهبردي مورد نياز طرفین به امضا رسید.

این گزارش می افزاید همکاری نظامند و نهادینه طرفین تفاهم نامه برای برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی عمومی و تخصصی مهارتی، همکاری در ایجاد مدرسه مهارت با بهره مندی از ظرفیتهای طرفین، همکاری متقابل در نیازسنجی، ارزیابی آموزشی، تدوین و بازنگری ماژول های(پودمان استاندارد) آموزشی مهارتی و ارزشیابی مهارت از طریق تشکیل کارگروه مشترک و ... از جمله زمینه های مشترک این تفاهم نامه می باشد.

همچنین مقرر گردید در این تفاهم نامه مشترک برای تحقق همکاری در زمینه های مختلف تحقیقاتی و آموزشی کمیته مشترک تشکیل و نسبت به تهیه شیوه نامه اجرایی همکاری فی مابین اقدام گردد و نمایندگان طرفین به منظور بررسی روند اجرایی تفاهم نامه جلساتی تشکیل داده و فرصت های پیش رو را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

همچنین در این مراسم برهانی فر رییس دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز ضمن خیر مقدم به معرفی ظرفیت های دانشگاه آزاد استان پرداخت و خبر از تاسیس مرکز سرای نو آوری دانشگاه داده و بیان داشت: این دانشگاه آمادگی دارد ایده های ارسالی از سوی مربیان آن مجموعه را به محصول تبدیل نماید و همچنین مقرر گردیده بود نسبت به پذیرش دانشجو از کشورهای دیگر اقدامات لازم صورت پذیرد، که به دلیل بیماری کرونا به تعویق افتاده است.

 رییس دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز افزود: این دانشگاه می تواند با همکاری مرکز تربیت مربی نسبت به برگزاری دوره های مهارتی در سطح بین المللی اقدام نماید و خواستار برگزاری دوره های تربیت مربی کارآفرینی با همکاری مرکز تربیت مربی شد.

برهانی فر تصریح نمود: دانشگاه آزاد دارای ظرفیت های بالقوه درحوزه کشاورزی و دامپروری است که می توان به 5.5 هکتار مزرعه اشاره داشت، تا با همکاری و برنامه ریزی لازم طرفین اقدام به تربیت تکنسین پرورش دام و طیور در دانشگاه نمود.

همچین باجولوند رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای به معرفی و تشریح فعالیت ظرفیت های مرکز از جمله برگزاری دوره های بین المللی از بستر شبکه بین المللی مهارت یونیوک پرداخت.

ایشان همچنین از اعلام آمادگی این مرکز در خصوص برگزاری دوره های آموزشی مکاترونیک و اتوماسیون صنعتی با همکاری دانشگاه خبر داد و تصریح نمود: این مرکز آمادگی دارد با توجه به ظرفیت های موجود، در پروژهای ساخت و تولید و اجرای ایده های مطرح شده در سرای نو آوری، با دانشگاه همکاری نماید.

شایان ذکر است مدت تفاهم نامه منعقد شده یک سال تعیین شده است.


 


٠٩:٣٩ - دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٣٨    /    تعداد نمایش : ٦٠
پیوندها

جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1413149
 بازدید امروز : 642
 کل بازدید : 13385783
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/4844
© tvto-itc.ir . All rights reserved.