"" رونق تولید ""
صفحه اصليIآرشيو اخبارIتماس با ماIارتباط با ما IEnglishIالعربیه

عناوین مهم

مرتبط


ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5762
 بازدید امروز : 1709
 کل بازدید : 12468365
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1406

خبر خوان

اخبار
روانشناسي

ایزو،جان بپتیست.پنج راز که قبل از مرگ باید بدانیم .تهران،نص،1387،(176 ص) .

 

این کتاب: تلاش می کند خواننده را از طریق بیان نظرات بیش از 200 کهن سال خردمند که زندگی پرباری داشته اند ،با روش درست زندگی کردن و به پایان رساندن آن آشنا کند.

 

 

ویل ،دیوید. وسواس و درمان آن . تهران ، ارسباران ،1387 ، (408 ص) ..جدول.نمودار.

 

این کتاب: هم برای کسانی که از بیماری وسواس رنج می برند و هم کسانی که می خواهند آن را درمان کنند مفید و سودمند است. رویکردی که در واقع همانا بر پایه های فکری رفتاری درمانی شناختی گذاشته شده است و مورد بررسی قرار می گیرد تنها روش درمانی بسیار موثر برای این بیماری می باشد.

 

حسن زاده ،رمضان . هوش هیجانی . تهران ، روان ،1388 ،(152 ص).مصور.جدول.نمودار.

 

موضوع  این کتاب  هوش هیجانی است.که توجه به هیجان ها  و کاربرد مناسب آنها در روابط انسانی –درک احوال خود و دیگران –خویشتن داری – تسلط بر خواسته های آنی –همدلی با دیگران- استفاده مثبت از هیجان ها در تفکر و شناخت موضوع هوش هیجانی است که بصورت گام به گام در این کتاب موردبررسی قرار می گیرد.

 

مک نامارا،سارا . راهنمای عملی کاهش فشار روانی .تهران ، ویرایش ،1387 ،(202 ص).جدول.نمودار.

 

مطالب این کتاب  به همه کسانی که به نوعی در چهارچوب برنامه های آموزشی سرگرمم فراگیری یا تدریس هستند ،توصیه می شود. زیرا کتاب حاضر راهنمای سودمندی برای آموزش آن دسته از مهارت هاست که به فراگیران کمک می کند تا با وضعیت های دشواری که با آن روبرو می شوند مقابله کنند.

 

ونینگ،کنت . زناشویی درمانی به شیوه رفتار درمانی عقلانی هیجانی . ترجمه مهرداد فیروزبخت تهران ، نشر ویرایش ،1387 ،(106 ص).

 

این کتاب  روش برقراری ارتباط موثر و مهارت های لازم برای حل مسئله در جوی آرام و عاری از داد و بی داد و اختلاف نظر را به شما یاد می دهد.

 

انگجی،لیلی . بازی و تاثیر آن در رشد کودک  . تهران ، طراحان ایماژ ،1385 ،(123 ص).

 

در این کتاب  اطلاعات  مفیدی در مورد جنبه های روانشناسی بازی کودکان و تاثیر بازی در رشد کودک و پیوندهای اجتماعی-فرهنگی-اقتصادی و پرورش خلاقیت در کودکان در اختیار خواننده  قرار می دهد.

 


پیوندهاجستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی
© tvto-itc.ir . All rights reserved.