""سال جهش تولید""
مرداد98نتایج بازآموزی
 
نام خانوادگی نام نام پدر شماره شناسنامه استاندارد کد استاندارد نمره تئوری نمره عملی مربی استان دوره آزمونی نتیجه ملاحظات
کریم زاده مجتبی غلامعباس 8 آئین نامه ایمنی جوشکاری و برشکاری گرم WE-085 96 91 کرمان 1398/05/02 قبول  
رفعتی نصرت آبادی افسانه اسماعیل 186 سازنده کاکتوس های فانتزی با خمیر چینی SE-337 _ 95 کرمان 1398/05/02 قبول  
دوراندیش فهیمه محمدابراهیم 39407 سازنده کاکتوس های فانتزی با خمیر چینی SE-337 _ 95 کرمان 1398/05/02 قبول  
شیبانی فرشاد محمدرضا 3060374503 سیستم های کنترل دیزل ژنراتور PE-229 94/60 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
برزکار سجاد اسماعیل 3120233021 سیستم های کنترل دیزل ژنراتور PE-229 89/20 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
آذرسینا امین عباس 3060286213 شناخت آسانسور و پله برقی PE-208/2 غ _ کرمان 1398/05/02 مردود غیبت بیش ازده درصد
فتحی زاده سجاد احمد 3120228702 شناخت آسانسور و پله برقی PE-208/2 96 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
شیخی مرتضی حسین 262 علم مواد(غیرحضوری-مجازی) MA-018/1 85 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
فتاحی امین محمود 1070 علم مواد(غیرحضوری-مجازی) MA-018/1 90 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
صفری فریبا یداله 55 ILLUSTRATOR IT-650 95 90 کرمان 1398/05/09 قبول  
بیک زاد مسعود محمد 162 آشنایی با اصول و عملکرد سیستم های حفاظت و امنیت الکترونیک(غیر حضوری- مجازی) EL-806/3 96 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
پورگلزاری مهدی علی 257 آشنایی با اصول و عملکرد سیستم های حفاظت و امنیت الکترونیک(غیر حضوری- مجازی) EL-806/3 80 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
حسن شاهی راویز حسن غضنفر 7 آشنایی با اصول و عملکرد سیستم های حفاظت و امنیت الکترونیک(غیر حضوری- مجازی) EL-806/3 92 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
فتحی زاده سجاد احمد 3120228702 آشنایی با اصول و عملکرد سیستم های حفاظت و امنیت الکترونیک(غیر حضوری- مجازی) EL-806/3 80 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
اسدیار اکرم سیدحسین 986 آموزش نرم افزار Cad Earth (غیر حضوری- مجازی) UB-450 _ غ کرمان 1398/05/09 مردود غیبت بیش ازده درصد
تیموری فر محسن علیرضا 7 ابزارشناسی تخصصی(غیرحضوری-مجازی) MA-123/1 90 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
رنجبر مجید احمد 283 ابزارشناسی تخصصی(غیرحضوری-مجازی) MA-123/1 85 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
شیخی مرتضی حسین 262 ابزارشناسی تخصصی(غیرحضوری-مجازی) MA-123/1 90 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
فتاحی امین محمود 1070 ابزارشناسی تخصصی(غیرحضوری-مجازی) MA-123/1 80 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
فرهمند پژمان منوچهر 6866 پکیج شوفاژ دیواری تخصصی شرکت بوتان IN-192 57/10 80 کرمان 1398/05/09 مردود  
خواجه حسنی رابری نجمه پرویز 3193 تزئینات داخلی و چیدمان منازل (غیر حضوری ) WO-564 100 _ کرمان  1398/05/09 قبول  
محدثی زرندی مهدیه احمد 975 تزئینات داخلی و چیدمان منازل (غیر حضوری ) WO-564 96/70 _ کرمان  1398/05/09 قبول  
امیری عباس نصرت اله 15 تست التراسونیک جوش های سازه های فلزی طبق استاندارد (AWS-D1.1) WE-083 85 85 کرمان 1398/05/09 قبول  
کشاورزی بایکی ابوالقاسم عباس 188 تست التراسونیک جوش های سازه های فلزی طبق استاندارد (AWS-D1.1) WE-083 100 98 کرمان 1398/05/09 قبول  
حسینی نسب مصطفی عباس 2035 حفاظت از محیط زیست عمومی HS-003 93/30 85 کرمان 1398/05/09 قبول  
زیدآبادی مجید حسین 95 حفاظت از محیط زیست عمومی HS-003 83/30 93 کرمان 1398/05/09 قبول  
مکی آبادی نرگس علیرضا 656 حفاظت از محیط زیست عمومی HS-003 100 100 کرمان 1398/05/09 قبول  
گروهی ساردو ارسلان قاسم 593 الکترونیک خودرو(مجازی-غیرحضوری) AT-659 غ _ کرمان 1398/05/16 مردود غیبت بیش ازده درصد
پورگلزاری مهدی علی 257 بررسی نرم افزارهای تعمیر و مدیریت موبایل و تبلت (غیرحضوری) EL-212/33 غ _ کرمان 1398/05/16 مردود غیبت بیش ازده درصد
سعید سیدحسین سید علی اکبر 96 جوشکاری با قوس الکتریکی دستی بر روی فولاد کربنی ساده (Module E3-1 ) WE-002 _ 93 کرمان 1398/05/16 قبول  
عامری علی جمال 81 جوشکاری با قوس الکتریکی دستی بر روی فولاد کربنی ساده (Module E3-1 ) WE-002 _ 85 کرمان 1398/05/16 قبول  
رسولی نژاد سیدحسین سید محمدتقی 3060335753 حفاظت الکتریکی شبکه های توزیع فشار متوسط PE-030 90 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
مهدی زاده سید مجید سید حسین جان 6 حفاظت الکتریکی شبکه های توزیع فشار متوسط PE-030 95 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
عاقلی گوکی معصومه غلامحسین 422 روانشناسی عمومی PD-128 100 96 کرمان 1398/05/16 قبول  
شیبانی بتول امیدعلی 163 روشهای ارائه مطلب AV-204 _ 85 کرمان 1398/05/16 قبول  
خطایی زاده ساسان ماشااله 3210034613 سوخت رسانی انژکتوری تخصصی پیشرفته AT-308 95 81 کرمان  1398/05/16 قبول  
درویشی دیوانمراد جاسم یحیی 786 سیستم اعلام حریق PE-205 88/90 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
قاسمیان فرد علی ذبیح اله 1358 سیستم اعلام حریق PE-205 100 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
امیری فرشته السادات سید حمیرا 710 عروسک دوزی SE-343 _ 96 کرمان 1398/05/16 قبول  
حسنی خورسندی مهدی محمد 58 مدیر فنی مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین ( مقدماتی) AT-610 73/30 96 کرمان 1398/05/16 قبول  
پیلتن پژمان پرویز 2686 مدیر فنی مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین ( مقدماتی) AT-610 80 96 کرمان 1398/05/16 قبول  
زارع زاده نوروزی مینا بهرام 16 مدیریت ابزار واطلاعات سازمانی(مجازی-غیرحضوری) IT-23 96 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
خواجوئی کوکی ملیحه حسین 3180009837 مدیریت آموزشی PD-130 92 95 کرمان 1398/05/16 قبول  
شفیعی اپورداری نجمه محمد 117 Subtraction Cutting(برش معکوس) SE-342 _ 90 کرمان 1398/05/30 قبول  
زیدآبادی مجید حسین 95 پکیج یونیت پشت بامی تهویه مطبوع (روف تاپ) IN-206 66/70 85 کرمان 1398/05/30 مردود  
ایزدی اسماعیل احمد 423 خانه هوشمند بر اساس پروتکل KNX(مقدماتی) PE-225 _ 90 کرمان 1398/05/30 قبول  
بهرامی راد مجتبی مرتضی 846 خراطی WO-506 _ 94 کرمان 1398/05/30 قبول  
حسیبی ملیحه محمد 211 خراطی WO-506 _ 93 کرمان 1398/05/30 قبول  
جاویدان نفیسه عباس 579 داروهای گیاهی FO-206 90 93 کرمان 1398/05/30 قبول  
خواجه حسنی نجمه پرویز 3193 داروهای گیاهی FO-206 93/30 92 کرمان 1398/05/30 قبول  
جعفری نادیا نوید 512 دولت الکترونیکی(غیرحضوری-مجازی) IT-10 95 _ کرمان 1398/05/30 قبول  
رفعتی نصرت آبادی افسانه اسماعیل 186 طراحی و چاپ مهر قلمکار SE-256 _ 93 کرمان 1398/05/30 قبول  
سلاجقه فاطمه دادعلی 85 طراحی و چاپ مهر قلمکار SE-256 _ 92 کرمان 1398/05/30 قبول  
شریف زاده سهیلا ذبیح اله 6826 طراحی و چاپ مهر قلمکار SE-256 _ 94 کرمان 1398/05/30 قبول  
کیان فرد هوشنگ خوبیار 282 لحیم کاری سخت نقره(Brazing) روی لوله های مسی IN-207 _ 92 کرمان 1398/05/30 قبول  
شیخ اسدی محمدعلی علی داد 246 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 95 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
مستقیمی محمد غلامحسین 16544 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 97 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
نژادآریا امین داوود 832 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 91 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
گوری حسین محمد 430 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 89 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
بهرام نژاد فرانک احمد 2502 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 98 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
دادگستر فاطمه سهراب 9 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 91 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
سیستانی رضوان حسن 439 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 92 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
نصیری مهدی رضا 1292 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 89 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
عرب پور داهوئی بتول حسین 473 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 89 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
کمال الدینی امین رمضان 5030 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 98 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
رفعتی نصرت آبادی افسانه اسماعیل 186 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 92 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
سلاجقه فاطمه دادعلی 85 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 91 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
موسایی سیمیندخت قنبر 529 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 90 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
مکی آبادی نرگس علیرضا 656 کار آفرینی مقدماتی PD-206 97 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
جعفری نادیا نوید 512 کار آفرینی مقدماتی PD-206 93 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
امامی پور احسان محمد 83 کار آفرینی مقدماتی PD-206 97 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
خواجوئی گوکی ملیحه حسین 3180009837 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 91 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
عاقلی گوکی معصومه غلامحسین 422 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
مهدیزاد هدا علی اکبر 5900 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 93 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
حاجی زاده زهرا عین اله 3593 کار آفرینی مقدماتی PD-206 97 89 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
شریف زاده سهیلا ذبیح اله 6826 کار آفرینی مقدماتی PD-206 90 88 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
محدثی زرندی مهدیه احمد 975 کار آفرینی مقدماتی PD-206 90 96 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
فرامرز پور درینی عصمت داود 20066 کار آفرینی مقدماتی PD-206 77 96 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
خراسانی زهره غلام رضا 1041 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 94 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
سمیعی سیدعلی سیدحسین 202 کار آفرینی مقدماتی PD-206 90 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
فرازمند فرید غلامحسین 363 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
سعید سیدحسین سیدعلی اکبر 96 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 94 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
آژیر یاسر حسین 3180001577 کار آفرینی مقدماتی PD-206 73 88 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
حسیبی ملیحه محمد 211 کار آفرینی مقدماتی PD-206 77 96 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
کیانی شیما احمدحسین 1593 کار آفرینی مقدماتی PD-206 100 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
متحدین راضیه ماشااله 599 کار آفرینی مقدماتی PD-206 100 85 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
بهرام نژاد فرانک احمد 2502 کار آفرینی مقدماتی PD-206 90 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
عباس زاده مدیحا عباس 2522 کار آفرینی مقدماتی PD-206 100 95 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
فرهمند پژمان منوچهر 6866 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
میرزایی عباس قنبر 20 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 87 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
صباغ لاله امان اله 1056 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 87 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
خضری نژاد نصرت عباس 822 کار آفرینی مقدماتی PD-206 77 94 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
حاج ملک محبوبه علی اکبر 976 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 84 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
سلمانی زاده محمدسعید علی 482 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 95 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
محمدی لله لو مهدی سرخای 184 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 94 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
مددی ماهانی محبوبه غلامحسین 1998 کار آفرینی مقدماتی PD-206 70 88 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
حاج غنی نجمه علی 74 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
شفیعی اپورداری نجمه محمد 117 کار آفرینی مقدماتی PD-206 67 91 کرمان 1398/05/02 مردود اجرا در استان
امانی زارین محمد هادی ابراهیم 5360029064 رندرگیری در نرم افزار اسکچ آپ(غیرحضوری- مجازی) UB-443 _ غ کرمان 1398/05/30 مردود  
زین الدینی میمند مهدیه قربانعلی 2294 رندرگیری در نرم افزار اسکچ آپ(غیرحضوری- مجازی) UB-443 _ 85 کرمان 1398/05/30 قبول  
© tvto-itc.ir . All rights reserved.